SHARE
X

Powrót do widoku ogólnego

TÜV Rheinland Polska tworzy serię filmów dokumentalnych o pracy swoich ekspertów

16.09.2019Zabrze

Seria POZNAWAJ ŚWIAT OCZAMI EKSPERTÓW to krótkie filmy prezentujące, jak w praktyce wygląda praca ekspertów w firmie klienta. Każdy odcinek to osobna historia opowiedziana przez pracownika TÜV Rheinland Polska. Aby jak najwierniej odzwierciedlić charakter pracy ekspertów, do udziału w projekcie zaproszeni zostali klienci jednostki. Filmy można zobaczyć na firmowej stronie internetowej oraz na kanale TÜV Rheinland Polska na youtube.

Odcinek 1: Jak wygląda audyt systemu zarządzania środowiskowego?

W tym odcinku serii POZNAWAJ ŚWIAT OCZAMI EKSPERTÓW Marek Koźmik, Kierownik Systemów Zarządzania Środowiskowego i Energią TÜV Rheinland Polska, opowiada na czym polega jego praca. Kamera towarzyszyła naszemu ekspertowi w trakcie audytu w krakowskiej hucie, należącej do ArcelorMittal Poland, największego producenta stali w Polsce. W filmie poruszane są kwestie istotne dla lepszego zrozumienia roli audytora, ale także wpływ przedsiębiorstw na ochronę środowiska naturalnego.

Odcinek 2: Na czym polega ocena zgodności urządzeń ciśnieniowych?

W drugim odcinku serii pt. „Na czym polega ocena zgodności urządzeń ciśnieniowych?” o swojej pracy odpowiada Leszek Zadroga, Kierownik Sekcji Spawalnictwa i Certyfikacji TÜV Rheinland Polska, który wraz z kamerą odwiedził firmę Vitkovice Milmet S.A., jednego z największych producentów butli gazowych na świecie. Z filmu można dowiedzieć się jakie testy muszą przejść butle gazowe zanim trafią na rynek oraz jaką rolę w procesie produkcji odgrywają rzeczoznawcy TÜV Rheinland.

Odcinek 3: Jak wygląda proces certyfikacji w branży spożywczej?

W trzecim odcinku POZNAWAJ ŚWIAT OCZAMI EKSPERTÓW o swojej pracy opowiada Beata Kraszewska, Audytor Wiodący i Technical Reviewer IFS/BRC/ISO 22000 w TÜV Rheinland Polska. W filmie można zobaczyć zaplecze produkcji oraz laboratorium fabryki „Majonezy Kętrzyn” produkującej swoje wyroby pod marką „Kętrzyński 1945”. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym zakład spełnia międzynarodowe standardy branżowe BRC i IFS, co potwierdzają certyfikaty wydane przez jednostkę TÜV Rheinland Polska.

Odcinek 4: Jak wygląda audyt społeczny?

W czwartym odcinku POZNAWAJ ŚWIAT OCZAMI EKSPERTÓW o swojej pracy opowiada Danuta Kędzierska, Audytor CSR w TÜV Rheinland Polska. W filmie można zobaczyć, jak zorganizowana jest praca w fabryce firmy Bolsius, największego w Europie producenta świec, wkładów i zniczy. Poziom zatrudnienia w całej firmie wynosi obecnie 1200 osób. Firma podejmuje wiele działań, aby spełniać wymagania standardów etycznego handlu i ochrony środowiska naturalnego. Jej wyroby trafiają do ponad 60 państw na całym świecie. Wysoką jakość i bezpieczeństwo produktów Bolsius potwierdza certyfikat wydany przez TÜV Rheinland.

Strona kampanii.

Agata Tynka
+48 32 271 64 89 w. 105
Napisz e-mail