current language
Newsroom dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:

TÜV Rheinland na targach Intersolar Europe 2024

Zabrze | 13.06.2024

Intersolar

TÜV Rheinland, globalny lider w dziedzinie badań, inspekcji i certyfikacji, zaprasza na targi Intersolar Europe 2024, które odbędą się w Monachium w dniach 19-21 czerwca 2024 roku. Targi te stanowią platformę dla prezentacji zaawansowanych usług TÜV Rheinland, które wspierają branżę solarną – kluczowy segment w realizacji projektu transformacji energetycznej.

Europejski rynek energii słonecznej, będący jednym z najbardziej dynamicznych i konkurencyjnych na świecie, wymaga od producentów, operatorów i inwestorów nie tylko innowacyjności, ale również niezachwianej wiarygodności w zakresie jakości, wydajności i bezpieczeństwa oferowanych produktów. W tym kontekście, TÜV Rheinland oferuje wsparcie poprzez kompleksowe portfolio usług, międzynarodowe akredytacje oraz dostęp do globalnej sieci laboratoriów, co umożliwia naszym klientom skuteczne wyróżnienie się na rynku i przyspieszenie rozwoju.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska TÜV Rheinland numer A5.374, gdzie nasi eksperci będą dostępni do rozmów i prezentacji naszych usług. Umów się na spotkanie przez stronę .

Skontaktuj się

Kontakt