current language
Newsroom dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:

TÜV Rheinland Polska z wydarzeniem na targach TRAKO 2023

Zabrze | 03.07.2023

Cyfrowa ocena profilu skrajni kolejowej to zupełnie nowa technologia, która podbija świat. Już 19 września 2023 w Gdańsku odbędą się targi TRAKO 2023, w trakcie których TÜV Rheinland Polska wraz z D/Gauge zaprezentuje szczegóły tego rozwiązania.

Ocena geometrii i skrajni zapewnia bezpieczeństwo i pewność zarządcom infrastruktury, producentom taboru oraz firmom projektowym i wykonawczym w procesie modernizacji linii oraz pojazdów szynowych. Dołącz do naszego wydarzenia na targach TRAKO 2023.

D/Gauge to najmłodszy członek globalnej rodziny TÜV Rheinland. D/Gauge to doświadczony partner w cyfrowej ocenie skrajni kolejowej. Oferuje szeroki zakres usług związanych z ewidencją i symulacją skrajni: linii kolejowej, peronów, obiektów inżynieryjnych (tunele, mosty) w odniesieniu do geometrii pojazdów. Usługi te mają zastosowanie w przypadku operatorów infrastruktury tramwajowej. Po ogromnym sukcesie rynkowym w Wielkiej Brytanii, D/Gauge - jako partner TÜV Rheinland Polska - wkracza na szeroki rynek europejski. Celem prezentacji jest przedstawienie możliwości wykorzystania usług dla branży tramwajowej i kolejowej.

Liczba miejsc jest ograniczona pojemnością sali dlatego warto zarezerwować miejsce już dziś /www.dgauge.co.uk/trako-2023 .

Kontakt