current language
Newsroom dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:

Sukces TÜV Rheinland Polska na targach TRAKO 2023

Zabrze | 27.09.2023

Branżowe targi TRAKO to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń branży kolejowej w Europie. Stały się okazją do zaprezentowania przez TÜV Rheinland Polska innowacyjnej usługi dla rynku kolejowego-cyfrowej oceny profilu skrajni kolejowej.

Obecność firmy na targach spotkała się z dużym entuzjazmem ze strony ekspertów z branży, przedstawicieli firm i innych uczestników rynku, umacniając reputację TÜV Rheinland jako lidera innowacyjnych rozwiązań dla sektora kolejowego.

Podczas wydarzenia zespół TÜV Rheinland Polska dzielił się spostrzeżeniami i demonstrował możliwości wykorzystania nowej usługi i oprogramowania. Usługa ta, zaprojektowana w celu zaspokojenia zmieniających się potrzeb przemysłu kolejowego, spotkała się z dużym zainteresowaniem i uznaniem ze strony uczestników rynku. Jej potencjał w zakresie zwiększenia bezpieczeństwa, niezawodności i wydajności kolei został wysoko oceniony na rynku europejskim, a teraz będzie adaptowany do potrzeb rynku polskiego.

"Nasz udział w TRAKO 2023 był ogromnym sukcesem i jesteśmy podekscytowani niezwykle pozytywną reakcją rynku na nasze nowatorskie rozwiązanie" - powiedział Paweł Chachurski, Local Field Manager w TÜV Rheinland Polska. "Wydarzenie to stanowiło wyjątkową okazję do nawiązania kontaktu z liderami branży, zaprezentowania naszego zaangażowania w innowacje i pokazania, w jaki sposób nasze usługi mogą przyczynić się do rozwoju europejskiego sektora kolejowego".

Colin Johnson, Dyrektor Zarządzający D/Gauge skomentował: "To było naprawdę inspirujące, spotkać się z tak ciepłym przyjęciem naszych osiągnieć i rozwiązań. Przez długi czas zakładano, że tylko Wielka Brytania zmaga się z cyfryzacją skrajni, ale na całym świecie udowadniamy, że możemy zarządzać przestrzenią poprzez zaoferowanie rozwiązań dla firm przewozowych, zapewnić bezpieczeństwo taboru kolejowego, dać pewność właścicielom i zarządcom infrastruktury co do stanu ich infrastruktury".

Patrząc w przyszłość, TÜV Rheinland Polska pozostaje zaangażowana w dalsze doskonalenie swoich usług, wspieranie partnerów branżowych i dalsze dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań, które przyczyniają się do wzrostu i zrównoważonego rozwoju europejskiego sektora kolejowego.

Aby uzyskać więcej informacji na temat TÜV Rheinland Polska i jego usług dotyczących cyfrowej analizy skrajni, odwiedź www.dgauge.co.uk/trako-2023 .

Kontakt