current language
şu dillerde mevcut:
Bulunduğunuz ülkenin web sitesini seçin

Devlet Denetimleri ve Uluslararası Ticaret

Konsinye Tabanlı Uygunluk Değerlendirme Hizmetlerimizle güvenle ihracat yapın

İhracat Öncesi Uygunluk Doğrulaması (PVOC)

Güvenilir bir uygunluk değerlendirme kurumu olan TUV Rheinland, küresel ticarete açılan bir kapı görevi görür.Devletlerin ulusal ve uluslararası gereklilikleri yerine getirmesine ve ihracatçıların karmaşık düzenleyici çerçeveler arasında yolunu bulmasına yardımcı oluyoruz.Bunun sonucunda Uygunluk Belgesi (COC | COI | COR) düzenlenir ve ithalatçılar ve ihracatçılar için sorunsuz bir gümrükleme süreci ortaya çıkar.

Ticari Denetim.

Uluslararası ticaret, günümüz ekonomisinde çoğu şirket için temel faaliyetlerden biridir. Bu pek çok durumda uzun mesafeli anlaşmaları içerir.İş anlaşmaları yapılırken muhtemel belirsizlikler söz konusu olabilir.Bu nedenle tüccarlar (alıcılar, satıcılar, üreticiler), muhtemel riskleri azaltmak veya sözleşme taahhütlerinin yerine getirilmemesini önlemek için çoğunlukla miktar, kalite, şart veya fiyat açısından bir üçüncü taraf denetimi talep ederler.Uluslararası ticaret devam ederken seyahatlerin sınırlı olduğu COVID-19 pandemisi dikkate alındığında, “Ticari Denetimler”, uluslararası iş faaliyetlerinde gönül rahatlığını sağlamak açısından bir çözüm olabilir.

TÜV Rheinland, ticari mallarınız nezdinde bu güveni sağlama yolunda güvenilir ortağınızdır.

“Ticari Denetimler” hizmeti, bir Akreditif (LOC) ile bağlantılı olarak yürütülebilir veya bir alıcı veya satıcının ihtiyaç duyabileceği kesinliği sağlamak amacıyla ısmarlama gerekliliklere veya sektör gerekliliklerine dayalı olabilir.Aşağıdaki hizmetleri sunuyoruz:

  • Teslimat ve eksiksizlik doğrulaması
  • Miktar doğrulaması
  • Sevkiyat ve mallarının durum kontrolü
  • Yükleme ve boşaltma denetimi
  • Akreditif (LOC) denetimleri
  • Sektöre özgü / ısmarlama denetim gereklilikleri

An embedded media content from YouTube has been blocked. When loading or playing, a connection to the provider's servers is established and cookies are set. For more information, please see our privacy policy and cookie information.

Load

TÜV Rheinland neden güvenilir Küresel Ortağınızdır?

Yerel hizmet teslimi

70’e yakın ülkede 500’den fazla lokasyonla dünya genelinde yerelleştirme ve destek.

Hız ve maliyet

Test ve belge hazırlığı ile tek noktadan sunduğumuz hizmetimiz, zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Marka ve güven

ISO/IEC 17025 akreditasyonlarımız (test raporları), ISO/IEC 17020 akreditasyonlarımız (denetim) ve IFIA, FOSFA ve GAFTA üyeliklerimiz sayesinde test ve denetim raporlarımız uluslararası düzeyde kabul görmektedir.

Daha fazla pazara erişin

Küresel hizmet ağımız daha büyük küresel pazarlara erişimi kolaylaştırır.

Ticaretin kolaylaştırılması

Çok uluslu ekiplerimizden yararlanarak dil engellerini aşın.

Korona pandemisi | TÜV Rheinland Pazar Erişimi Hizmetleri Müşterileri için Bilgiler.

Hepsini göster Hepsini gizle

TÜV Rheinland Uzaktan Denetimleri, küresel pazar erişiminizi sağlayacaktır

Mevcut durumda dahi, devlet programları bakımından inceleme ve denetimlerde güvenilir ortağınız olmak öncelikli hedefimizdir.Şu anda, bu zorlu zamanda statünüz ve işletmeniz üzerinde olumsuz etkileri önlemek için sürekli çalışıyoruz.

Bu, prensip olarak, tüm denetimleri gerekli düzenlemeler ve başlangıçta kararlaştırılan planlama dahilinde gerçekleştirdiğimiz anlamına gelir.Bu temel kuralın istisnasını gerektiren durumlar bu hususun dışındadır.

Bağımsız üçüncü taraf olarak, uzmanlığımızı uzaktan sizlere sunuyoruz.

Uzaktan İnceleme ve Denetimlerin Uygulanması

Sevkiyat öncesi inceleme ve denetimlere yönelik uzaktan hizmetlerimiz, ithalatın ilgili ulusal düzenlemelerine uygun olmasını sağlayacaktır.Dolayısıyla, ekipman, bileşenler ve ilgili dokümantasyona yönelik Uygunluk Değerlendirmeleri sözleşme gerekliliklerine uygun olur ve bu zor zamanlarda dahi gerçekleştirilebilir.Korona Pandemisiyle ilgili durumlarda yerinde denetimin gerekli olmaması bir avantajdır.

Bu teknoloji odaklı yaklaşım, müşteri etkileşiminin ve bizzat hizmet sunumunun dahi iyileşmesini sağlar.Seyahatlerin ve harcanan zamanın azalması, denetimlerin verimliliğini artırır.

Uzaktan denetim prosedürleri, genel inceleme ve denetimlerin çoğu için uygulanabilir.Ekibimiz, çalışanlarınızla Skype, Webex veya Zoom gibi standart araçlar vasıtasıyla inceleme ve denetim programının belirli kısımları üzerinde çalışma yapar.

Taahhüdümüz!

Küresel tedarik zinciri projelerinde edindiğimiz engin tecrübeyle, güçlü ortağınız olarak hizmet ediyoruz.Bu zor dönemin birlikte üstesinden gelelim.Küresel başarınızı sağlamak için gelecekte de incelemeler ve denetimler için güvenilir ortağınız olmaya devam edeceğimize sizi temin ederiz.

Konu Test İbareleri ve Belgelendirme

Güvenli ve yüksek kaliteli ürünler için uluslararası kabul görmüş belgelendirmeler ve test ibarelerinin yanı sıra Certipedia belge veri tabanımızda tam olarak neyin belgelendirildiğini ve test edildiğini gösteren kayıtlar sağlıyoruz.

Daha fazla bilgi için tıklayın.

Konu Yönetmelik ve Standart Güncellemeleri

Yönetmelik ve Standart Güncellemeleri sayfamızdan uluslararası normlar ve kurallara ilişkin en son güncellemelerin genel bir özetini indirebilirsiniz.

Küresel ağ.Yerel mevcudiyet – dünya çapındaki ofislerimiz

Konumlar

Dünya çapındaki tüm konumlarımızı bulun

Daha fazla okuyun

Uygunluk Değerlendirmeleri Broşürü İndir

Uygunluk Değerlendirmeleri Broşürümüzü buradan indirin.

Daha fazlasını okuyun

İletişim Listesi İndir

Küresel İletişim Listemizi buradan indirin.

Daha fazlasını okuyun

İletişim

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz!

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz!

Fiyat Teklifi isteyiniz