current language
şu dillerde mevcut:
Bulunduğunuz ülkenin web sitesini seçin
CoC (Certificat de Conformité) Cezayir

CoC (Certificat de Conformité) Cezayir

Özel eğitimli uzmanlarımızın ve laboratuvar ağımızın desteğiyle kolay pazar erişimi

İhracatçılar, Cezayir'e gönderilen tüm mallar için yasal gereklilikler uyarınca, örneğin akreditiflere uygun olarak, Uygunluk Belgesi (CoC) gerektirir. Belgeler bağımsız bir üçüncü kişi denetim kurumu ve IFIA (Uluslararası Denetim Kurumları Federasyonu) üyesi tarafından düzenlenmelidir. Cezayir Ticaret Bakanlığı Mart 2011’de, tüm ithalatçılara hitaben, onlara uygunluk delili sunma yükümlülüklerini hatırlatan bir bilgilendirme yayınlamıştır.

Belirtilen delil, ihracat için geçerli olan yasal ve düzenleyici gerekliliklerin karşılandığını gösteren bir uygunluk belgesidir. Söz konusu yükümlülük, ithal edilen mallar için gümrükte uygunluk kontrolüne ilişkin usuller ve koşullar dahil olmak üzere, 25.02.2009 tarihinde çıkarılan 09-03 sayılı yasa ve 12.12.2005 tarihinde düzenlenen 05-467 sayılı kararnameyle uygulanır. Bizimle ortaklık yapmak, kısa teslim süreleri ve yerel makamlarla olan köklü iş ilişkilerimizden yararlanmak anlamına gelir.

Ürünleriniz için verimli bir şekilde uygunluk belgesi almanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi sorunuz!

Detaylı Bilgi

Düzenlemeye Tabi Ürünler İthal malların tüm sevkiyatları Cezayir CoC programına tabidir. Varış noktası Cezayir olan tüm gönderiler için geçerli olduğundan, program için tanımlanmış bir ürün kapsamı yoktur.
Numune gerekliliğiEvet

Ürün Kapsamı

İthal malların tüm sevkiyatları Cezayir CoC programına tabidir. Varış noktası Cezayir olan tüm gönderiler için geçerli olduğundan, program için tanımlanmış bir ürün kapsamı yoktur.

İndirilenler

İletişim

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz!

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz!

Fiyat Teklifi isteyiniz

Tüm Uygunluk Değerlendirme Hizmetlerimizi Pazar Erişim Hizmetleri (MAS) Filtremizde bulabilirsiniz.

Küresel ağ. Yerel mevcudiyet – dünya çapındaki ofislerimiz

Konumlar

Dünya çapındaki tüm konumlarımızı bulun

Daha fazla okuyun

Yasal Uyarı

Web sitemizin içeriği titizlikle ve bilgimiz dahilinde derlenmiştir. Ancak, sayfa içeriğinin güncel, eksiksiz veya doğru olmasıyla ilgili sorumluluğumuz bulunmamaktadır.